odlično raspoloženi

Šuška se da je – NOVA DEVOJKA: Raša Bukvić prvi put u javnosti sa nekom ženom posle razvoda od glumice i ne skida osmeh

0

Popularni glumac nikada ne priča o svojoj privatnosti, a otkako se pre pet godina razveo od koleginice, nije poznato šta se dešavalo u njegovom ljubavnom životu. Zbog toga je privukao mnogo pažnje kad se na koncertu Slobodana Trkulje pojavio u društvu mlade lepotice.

Radivoje Raša Bukvić na pres konferenciji povodom nove sezone serije 'Azbuka našeg života'
Radivoje Raša Bukvić na pres konferenciji povodom nove sezone serije "Azbuka našeg života"foto: Zorana Mandic/ATAImages

Glumac Radivoje Raša Bukvić spada u najcenjenije u svojoj generaciji, a on je jedna od poznatih ličnosti koje ne pričaju za medije o svom privatnom životu.


On nikada nije eksponirao svoju porodicu i privatnost, a za njegov razvod od glumice Marije Bergam javnost je saznala tek mesecima kasnije 2020. godine.

 

Od tada on nije pokazivao nove ljubavi, a pre nekoliko večeri se pojavio na jednom gradskom događaju u društvu mlade žene za koju mediji spekulišu da je glumčeva nova devojka. Pogledajte njihove fotografije u galeriji.

1 / 7 Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Raša Bukvić, kog smo obožavali u serijama "Besa", "Azbuka našeg života" i mnogim drugim, prisustvovao je, naime, pre nekoliko večeri koncertu Slobodana Trkulje i Balkanopolisa u Centru "Sava".

Bio je u društvu smeđokose devojke, a oboje su se odlučili za ležernu eleganciju i vreme ćaskali odlično raspoloženi.

 

Radivoje Raša Bukvić u društvu misteriozne devojke na koncertu  Slobodana Trkulje i Balkanopolisa u Centru 'Sava' u Beogradu, pet godina posle razvoda od Marije Bergam.
Radivoje Raša Bukvić u društvu misteriozne devojke na koncertu Slobodana Trkulje i Balkanopolisa u Centru "Sava" u Beogradu, pet godina posle razvoda od Marije Bergam.foto: Antonio Ahel/ATAImages

Glumac nije pozirao fotografima, ali se navodni par nije krio i delovao je vrlo opušteno. Iako to ničim nisu pokazali, niti potvrdili, mediji misterioznu ženu uveliko nazivaju novom devojkom Raše Bukvića, a da li je to istina, verovatno ćemo saznati uskoro.

Krah braka Raše Bukvića i Marije Bergam

 

Podsetimo, glumci Raša Bukvić i Marija Bergam bili su u braku pet godina, a zajedno su dobili sina Danila. Uvek su delovali kao skladan par, pa su njihovi fanovi bili iznenađeni kada je u oktobru 2020. objavljeno da su se oni razišli još početkom godine i da je glumac napustio njihov zajednički dom.


Dosta su vagali, razmišljali, ipak, teška je to odluka – rekao je tada neimenovani izvor.

 

Marija Bergam i Radivoje Bukvić na FEST-u
Marija Bergam i Radivoje Bukvić na FEST-ufoto: Damir Dervišagić

To je moja privatna stvar, to se vas ne tiče. To nisu teme o kojima možemo da pričamo, to su tračevi – kratko je tada prokomentarisao Bukvić.


Ipak, kako su poznate ličnosti, glumci nisu mogli da pobegnu od ovih pitanja, a naredne godine je Marija kratko odgovorila da im nije bilo lako.


O razvodu nema šta mnogo da se kaže, ljudi koji su prošli kroz to znaju koja je težina toga. Oni koji nisu, to ne mogu ni da zamisle, ja bar nisam mogla. To je zaista završetak jednog života i početak novog, a takve velike promene ne mogu proći bez da čoveka izmeste iz ležišta. Pa opet, na kraju nekako sve bude dobro. Bar verujem da je tako – istakla je.


Prema pisanju medija, dve godine kasnije Marija je stupila u novi brak i donela ćerku Olgu.

 

BONUS VIDEO

Raša Bukvić u Realnoj priči

 

makonda-tracker