Sportski stil uvek je dobar izbor za Džej Lo, a često ga uklapa uz torbu koja je izazvala pravu pomamu proteklih godina
![Dženifer Lopez savršeno se snalazi u svakom stilu, ali zna se koji joj je omiljeni](/data/images/2023/02/03/10/354720_dzeniferlopez_ff.jpg?ver=1675418364)
Latino diva Dženifer Lopez proteklih sedmica pojavila se više puta u vrlo elegantnim odevnim kombinacijama, a sada se vratila svom omiljenom stilu.
Sportska i casual odeća najdraža je pevačici i glumici Džej Lo, koja možda ume i da pogreši kada je reč o stilu za crveni tepih, ali kada treba odabrati helanke i patike – nema joj ravne.
Dženifer je juče uslikana u Los Anđelesu ispred plesnog studija u kom vežba, a fotografisana je u vrlo trendi crnom autfitu.
![Dženifer Lopez nepogrešivo bira najlaskavije helanke](/data/images/2023/02/03/10/354719_dzeniferlopezprofimedia0753699116_ff.jpg?ver=1675418382)
Ponela je helanke brenda Niyama Sol, udoban model s krokodilskim dezenom i u crnoj boji, koji oblikuje telo i savršen je način da se istaknu pevačicine prepoznatljiveobline. U pitanju je jednostavan model sa ojačanim pojasom koji prekriva stomak, za koji je potrebno izdvojiti čak 92 dolara, a Dženifer ga je kombinovala sa udobnim belim patikama za trčanje.
Popularna latino zvezda ponela je uz to i rolku, topao džemper šireg kroja koji joj je pomogao da se odbrani od iznenadnog vetra, vrlo je prijatan i od nežne vune.
![Dženifer Lopez u helankama i patikama uvek izgleda božanstveno](/data/images/2023/02/03/10/354717_dzeniferlopezprofimedia0753699208_ff.jpg?ver=1675418403)
Ipak, ključni deo njene odevne kombinacije je tašna Dior Book Tote, koju ima u nekoliko varijanti. Ovog puta odlučila se za spoj bele i navy boje i vez Toile de Jouy, a reč je o kreaciji dizajnerke Marije Gracije Kjuri. Ona je otelotvorenje ležerne elegancije i dostupna je u četirima veličinama: mini, maloj, srednjoj i velikoj, a proizvodi se s različitim motivima i u različitim bojama.
Otkako je ova tašna predstavljena u kolekciji za leto 2018. godine, spada u sam vrh najpopularnijih aksesoara na planeti, a prošle godine smo na Vimbldonu s ovom torbom videli Jelenu Đoković, suprugu srpskog tenisera Novaka Đokovića.