Glumica Pamela Anderson bila je udata za muzičara Tomija Lija i ludo ga je volela. A danas maltene da ne razgovaraju. Evo šta se dogodilo.
Holivudska lepotica i glumica Pamela Anderson je oduvek izazivala pažnju javnosti svojom pojavom i burnim ljubavnim životom.
Udavala se pet puta, ali je brak sa muzičarem Tomijem Lijem (od 1995, di 1998. godine) bio najburniji. Njihova problematična veza punila je novinske stupce tabloida, nekoliko puta su se mirili i bili u žiži skandala.
Uprkos tome što nisu uspeli, Pamela je govorila da je njega najviše volela, a istina je da će uvek biti povezani s obzirom da imaju dvojicu sinova Brendona i Dilana.
Ona je nedavno u radio-emisji Endija Koena "Radio Endi" podelila redak uvid u to u kakvom je odnosu sa bivšim mužem i otkrila da dugo nisu komunicirali.
Pamela je aludirala da to ima veze sa njegovom suprugom Britani Furlan
- Nisam razgovarala sa njim, ali moj sin Dilan se uskoro ženi, pa ću ih videti na venčanju- rekla je i dodala:
- Uvek pitam za njega. Pokušala sam da mu pošaljem kisele krastavčiće. Trudim se da ostanem u kontaktu-rekla je Andersonova.
- Moram da se držim podalje i ne bi trebalo ništa da govorim, ali im želim sve najbolje.-
Voditelj ju je potom upitao da li misli da bi imala bolji odnos da nije njegove sadašnje supruge.
- Mislite li da biste možda imali bolju komunikaciju da nije sa ovom osobom?- upitao je.
- O, bože. Bićemo u velikoj nevolji. Da, mislim - odgovorila je.
- Mislim da je on pravi romantik. Veoma je posvećen svojoj ženi i mislim da jednostavno ne želi da izaziva nikakve talase. Ili možda, ne znam, ali mi se to ne sviđa.-
- Volela bih da imamo bolji odnos. Nisam dugo razgovarala sa njim -dodala je i otkrila da joj nedostaje, ali da će uvek biti povezani na neki način zahvaljujući deci, a kasnije i unucima.
BONUS VIDEO
DOVELA SAM HOLIVUD U SRBIJU, JAKO SAM SKUPO PLATILA! Didi Džej otvorila svoju estetsku kliniku: Niko neće izaći nezadovoljan





