novi početak

Kad ju je muž ostavio, nije krila bol – ali sada je to prošlost! Pevačica uhvaćena na prvom sastanku sa zgodnim glumcem

0

Nakon što je pre nekoliko meseci priznala da ne može da se fokusira ni na šta osim na tugu i da ima napade panike otkako se rastala od supruga, pevačica Lili Alen spremna je da nastavi dalje.

Lili Alen u Londonu
Lili Alen u Londonufoto: GoffPhotos.com / Goff Photos / Profimedia

Britanska pevačica Lili Alen, koja se trenutno razvodi od glumca Dejvida Harbora, nije krila koliko joj je teško pao rastanak od njega, ali je sada konačno spremna da nastavi dalje, javljaju strani mediji.


Muzičarka je viđena u društvu glumca Džejmsa Nortona, a po svemu sudeći to je bio njihov prvi izlazak.


Pevačica i glumac zajedno su posetili "Lido Festival" u Londonu u subotu, gde su uživali u nastupima više izvođača.

Delovalo je kao da su Lili i Džejms na prvom sastanku. Bili su zajedno ceo dan i ćaskali i smejali se zajedno dok su slušali Čarli XCX – otkrio je svedok za Sun. – Lili se u jednom trenutku naslonila na njega. Ona i Džejms su delovali vrlo opušteno zajedno, a ona ga je zasmejavala.


Izvor je dodao da je par bio nealkoholno pivo, kao i da su ih ljudi sve vreme zagledali.


I pevačica i glumac, inače, koriste aplikaciju Raya, ekskluzivnu platformu za upoznavanje poznatih ličnosti, pa se veruje da su se upoznali na ovaj način.

 

Tužan kraj braka Lili Alen i Dejvida Harbora

 
Lili Alen je od 2020. godine u braku s Dejvidom Harborom, najpopularnijim po ulozi u seriji "Stranger Things", a od njega se rastala prošle godine, nakon što ju je on, prema pisanju medija, prevario.

 

Lili Alen i Dejvid Harbor na Met gali
Lili Alen i Dejvid Harbor na Met galifoto: EPA-EFE/JUSTIN LANE

Ranije ove godine pevačica je u svom podkastu "Miss Me?" pričala o tome koliko joj je teško, a ispričala je da ne može se koncentriše ni na šta i da ima napade panike.


Znam da sam pričala o ovome mesecima, ali ušla sam u spiralu. Van kontrole sam iako pokušavam... – kaže ona. – Došla sam na božićni ručak i imala napad panike zbog kog sam morala da odem kući. Otišla sam u pozorište da gledam nešto s mojim drugaricama Karlom i Kler pre neko veče, a onda sam morala da odem usred predstave.


Ne mogu da se koncentrišem ni na šta osim na bol kroz koji prolazim. Stvarno je teško – rekla je Lili Alen.

 

Lili Alen na koncertu
Lili Alen na koncertufoto: EPA/DAN PELED

Pevačica je prethodno bila u braku sa Semom Kuperom, s kojim ima ćerke Etel i Marni.

 

BONUS VIDEO

Danijela Dimitrovska: Razvod je smrt bez umiranja

 

makonda-tracker