Brojne ugledne zvanice došle su da podrže nove projekte i zajedno sa ekipom sa Prve TV proslavi dosadašnje uspehe, a među njima i ljudi iz vrha CG Vlade, Milo Đukanović, Predrag Nenezić i Predrag Sekulić.

Okupljene na terasi hotela pozdravio je prvo generalni direktor TV Prva Dejan Jocić, a zatim i direktorka prodaje Marija Karan.

Popularna lica Prve srpske televizije, prezentovala su nove emisije koje ćemo imati priliku da gledamo od jeseni.

Za muzički deo programa bili su zaduženi Vlado Georgiev i Aleksandra Radović, koje ove godine gledamo u izboru za Prvi glas Srbije.

Pošto su najavili nove sadržaje, rijaliti šou programe, nove domaće serije i predstavili kolege iz crnogorke redakcije, čelnici Prve su mikrofon prepustili finalistima prve sezone za Prvi glas Srbije.

Izvodeći najpoznatije hitove domaće i strane muzike mladi pevači uspeli su da oraspolože goste.

Zatim je uz vatromet počela žurka koja je trajala do kasno u noć, a ako se po jutru dan poznaje očekuje nas uzbudljiva sezona na Prvoj.

