ne uzrujava se

Luks destinacija, sunce, tenis i uživanje: Prva objava Ane Ivanović od navodnog razvoda govori više od hiljadu reči

0

Lepa Ana nije se oglašavala povodom pisanja nemačkih medija da se razvodi, a njene nove fotografije su raj za oči 

foto: Instagram / anaivanovic
foto: Instagram / anaivanovic

Nekadašnja teniserka Ana Ivanović nedavno se našla u centru pažnje javnosti kada su nemački mediji pokrenuli lavinu informacija koje se tiču njenog navodnog razvoda od supruga Bastijana Švajnštajgera s kojim je u braku 9 godina i s kojim ima troje dece. 

 

Par se nije nakon toga oglašavao u medijima, a sudeći prema društvenim mrežama čini se da je sa njima sve u najboljem redu.

 

Njihova poslednja zajednička objava bila je pre samo dve nedelje, a mediji su pisali i da je Bastijan nedavno bio u Beogradu.

Ipak, tvrdnje nemačkih medija podigle su veliku prašinu i na domaćim portalima. Ana se nije oglašavala po ovom pitanju sve do danas kada je odlučila da na svom Instagram profilu podeli nekoliko prelepih fotografija.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Na njima možemo videti Anu kako uživa na Mauricijusu, u luksuznom rizortu, pije osvežavajuće piće i igra tenis. 

 

Mnogima je za oko zapalo i to da Ana izgleda bolje nego ikad i da je ne dotiču pisanja medija, već da živi svoj život punim plućima. Ana je mama troje dece, a na liniji bi mogle da joj pozavide i mnoge žene. 

 

Bonus video:

Ana Ivanović o zaštiti dece od digitalnog nasilja 

Error in getting video.

 

makonda-tracker