Leticija, španska kraljica, nosila je za prijem na Balearskim ostrvima prelepu haljinu pristupačnog španskog brenda.
![kraljica leticija uvek ima modnu ideju za vrele letnje dane](/data/images/2023/08/05/14/368717_kraljicaleticijaprofimedia0794118687_ff.jpg?ver=1691238440)
Španska kraljica Leticija ponela je još jednu čarobnu modnu kombinaciju koja je kao stvorena za letnje dane i pokazala zašto je uvek uspešna modna inspiracija i mlađim devojkama i zrelijim ženama širom sveta.
Kraljica i njen suprug, španski kralj Felipe održali su tradicionalnu svečanu večeru na Balearskim ostrvima u velelepnoj palati u Palmi de Majorka.
Za ovu posebnu priliku, Leticija od Španije ponela je još jedan stajling poznatog španskog brenda, koji je pristupačan i kod nas, a nedavno smo videli i Ketrin Zitu Džons u sličnom modelu.
Leticija se opredelila za ženstvenu plavo-belu haljinu sa printom na kome se mešaju motivi cveća i životinja, a u pitanju je maksi-kroj, ali na senzualan način, sa spuštenim naramenicama i volanima na obodu suknje.
![prelepa elegantna haljina kraljice leticije koju je nosila na balearskim ostrvima](/data/images/2023/08/05/14/368718_kraljicaleticijaprofimedia0794118611_ff.jpg?ver=1691239734)
Uz nju je kombinovala svoju omiljenu obuću, espadrile, a u pitanju je model u beloj boji s visokom platformom, koji potpisuje brend koji obožava, Magrit Shoes.
Ovaj letnji stajling začinila je glamuroznim zlatnim minđušama s visećim zvezdicama u koje su ugravirani dijamanti iz zlatare Isabel Guarch.
Sličnom haljinom oduševila nas je i Ketrin Zita Džouns, a ona je svoj model nosila na odmoru u Portofinu, na kom je bila sa suprugom Majklom Daglasom.
![ketrin zita džouns u plavo-beloj haljini sa majklom daglasom](/data/images/2023/08/01/14/368443_kzj-profi-0004_ff.jpg?ver=1691239714)
Bonus video
Italijanska moda: