Stefan Koković izbacio drugi hit (VIDEO)

5
Mladi Beogradski umetnik Stefan Kokovic, koga je publika bliže upoznala u X Faktoru kao jednog od štićenika Emine Jahović izbacio je svoju drugu po redu pesmu Hajde Mala.
Dodajte Glossy u vaš Google izbor

Nakon pesme Panika koji je Stefanu uradila Ana Stajdohar. Hajde mala je rezultat dugogodišnjeg prijateljstva Stefana sa novinarom i PR-om Milanom Popovićem koji je sa bratom Dušanom Šejnom Mandićem i Markom Drežnjakom napisao pesmu za mladu zvezdu X Faktora, koja ima velike šanse da zaludi devojčice ovoga leta.
 
-Tekst je radio moj prijatelj a vaš kolega, Milan Popović, muziku Dušan Šejn Mandić a aranźman Marko Drežnjak. Trebalo je da snimim jednu drugu pesmu, onda mi je Milan slučajno pustio ovu i načisto sam odlepio. Kažu da pesma jednostavno nađe svog pevača, meni se upravo to desilo- kaže kroz smeh Stefan.

makonda-tracker