uvek na visini zadatka

Mala crna haljina za dan, remek-delo za veče: Ema Stoun dobila 6 minuta ovacija u Veneciji, a isto zaslužuje za stil

Nazad na članak
Ostavite Komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).

Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.

Komentara: 1

Beograđanin1958

29-08-2025 18:11h
Ovakvu crnu haljinu su žene pre i posle Drugog svetskog rata zvale KOMBINEZON. I računao se u intimni donji veš i nosio se ispod normalne odeće, to jest ispod haljine ili suknje i bluze...itd. A ovakvu belu haljinu narod zove SPAVAĆICA.
Učitavam komentare

Prijavi komentar

Odaberite razlog prijave komentara: