Otkad su predsednik SAD Donald Tramp i njegova supruga stigli u Aziju, Melanija nas svakog dana oduševljava novim autfitom. Međutim, ono što je spremila za posetu čuvenom Velikom zidu zaista je posebno!
![foto: EPA/WU HONG](/data/images/2017/11/10/15/195877_melanija-tramp-01_ff.jpg?ver=1510323530)
Nakon što je u Japanu sve očarala haljinom inspirisanom tradicionalnim kimonom, podelila mišljenja zaljubljenika u modu interesantnim tamnoljubičastim kaputom u Južnoj Koreji i naterala svet da joj se divi kada se u Kini pojavila u crnoj haljini ukrašenoj efektnim belim vezom, Melanija Tramp ponovo oduševljava!
Nimalo čudno - jedna od najbolje odevenih žena na svetu je uvek na visini zadatka.
![](/data/images/2017/11/10/15/195871_melanija-tramp-02_ff.jpg?ver=1510323546)
Tako je i bilo i prilikom posete Kineskom zidu i druženju s mališanima u pekinškom zoološkom vrtu, gde se Melanija pojavila u veoma elegantnom, iako pomalo nesvakidašnjem izdanju kada je njen stil u pitanju.
Prva dama Sjedinjenih Američkih Država opredelila se, naime, za ravnu obuću.
Nastavak na sledećoj strani.