blista kao i uvek

Nežno, romantično, ŠANEL! Nikol Kidman u neobičnoj kreaciji privukla sve poglede na dodeli Oskara

Glumica Nikol Kidman pojavila se na 98. dodeli Oskara u uskoj haljini sa peplumom koja je bila ukrašena tamnim perlama i perjem.

Nikol Kidman na 98. dodeli Oskarafoto: EPA/JILL CONNELLY

Kada je dodela Oskara u pitanju, svako pojavljivanje Nikol Kidman se očekuje sa nestrpljenjem, budući da je kroz nekoliko decenija koliko je na javnoj sceni uvek imala nesvakidašnje stajlinge o kojima dugo nakon događaja pričalo. 

 

Tako je bilo i sinoć kada se pojavila na crvenom tepihu i ponela titulu jedne od najbolje odevenih dama na 98. dodeli Oskara.

 

Glumica se pojavila u bledoružičastoj Chanel haljini bez bretela koja je imala ukrašen gornji deo i perje u struku.

 

 

 

Gornji deo je sadržao top bez bretela koji je bio prekriven tamnim perlama i kristalnim perlama i šljokicama, a spuštao se u blagi peplum ukrašen perjem.

 

Donji deo haljine napravljena od šifona činila je suknja koja se spuštala do poda i bila je takoše ukrašena perjem.


Izgled je zaokružila minimalnim nakitom u vidu sata i dva predimenzionirana dijamantska prstena, kao i parom minđuša sa dijamantima i biserima.

Nikol Kidman u Šanelovoj haljini na 98. dodeli Oskarafoto: EPA/JILL CONNELLY

Ceo nakit koji je nosila bio je iz Šanelove kolekcije visokog nakita.

FOTO: Todd Williamson/January Images / Shutterstock Editorial / Profimedia
FOTO: EPA/JILL CONNELLY
FOTO: EPA/JILL CONNELLY
FOTO: EPA/JILL CONNELLY
FOTO: EPA/JILL CONNELLY

Što se tiče frizure, Nikol Kidman je odlučila da pusti kosu stilizujući je u vidu "kalifornijskim talasima"

 

BONUS VIDEO

Tijana Bogićević