protrljajte oči

Smelom haljinom hipnotisala London: Ema Stoun u Luj Viton haljini ukrala sve poglede na dodeli BAFTA nagrada

Glumica Ema Stoun možda nije osvojila nagradu za najbolju glumicu na dodeli BAFTA nagrada, ali je zato ponela nezvaničnu titulu najbolje odevene dame i to u kreaciji koju definitivno ne sme i ne može svako da nosi, ali ona je to uradila na maestralan način.

Ema Stoun na dodeli BAFTA nagradafoto: EPA/TOLGA AKMEN

Sinoć je u Londonu održana dodela BAFTA nagrada, koja je okupila brojne filmske i televizijske zvezde.

 

Nagradu za najbolji film poneo je "One battle after another", a za najbolji britanski film "Hamnet".

 

Nagrada za najbolju glumicu je otišla u ruke Džesi Bakli, dok je nagrada za najboljeg glumca otišla u ruke Roberta Aramaja.

 

Među dobitnicima su se našli i Vunmi Mosaku, Šon Pen i Pol Tomas Anderson.

Kao i uvek, velika pažnja se usmerila na crveni tepih i iščekivanje šta će poznate ličnosti obući za ovu priliku, a među najzapaženijima je bila svakako princeza od Velsa koja je potpuno očarala sve prisutne u Gucci toaleti.

 

Međutim, među filmskim zvezdama koje su se pojavile na BAFTA nagaradama među najistaknutijima je bila glumica Ema Stoun, jedna od nominovanih u kategoriji za najbolju glumicu i to za ulogu u filmu "Bugonija".

Ema Stoun u crnoj Luj Viton haljini na dodeli BAFTA nagradafoto: EPA/TOLGA AKMEN

Ona je crvenim tepihom prošetala u crnoj jednostavnoj dugoj haljini rađenoj po meri koju potpisuje Louis Vuitton.

 

Ovu elegantnu toaletu učinio je još atraktivnijom smelo izrez u obliku suze. Suknja se spuštala u šlep otkrivajući njene sandale sa kaišićima.

FOTO: EPA/TOLGA AKMEN
FOTO: EPA/TOLGA AKMEN
FOTO: EPA/TOLGA AKMEN
FOTO: EPA/TOLGA AKMEN
FOTO: EPA/TOLGA AKMEN

Ema Stoun je kosu podigla pustivši nekoliko pramenova da joj padaju niz lice. Šminka je bila svedena i sastojala se od crnog ajlajnera i ružičastog karmina.

 

Dijamantske minđuše i narukvica su na pravi način upotpunili ovu modnu kombinaciju.

 

Sve u svemu, Ema Stoun nam je pokazala da je manje uvek više i da samo jedan detalj može naizgled jednostavnu kombinaciju da učini mnogo zanimljivijom i daleko zapaženom.

 

BONUS VIDEO

Novak Đoković i zanosna turska glumica