Kraljica Leticija od Španije poput Kejt Midlton voli da nosi bordo boju koja simbolizije moć i dominaciju.
Kraljica Leticija od Španije je u poslednje vreme za kraljevske dužnosti uglavnom birala casual odela i pantalone, pa su se svi obradovali kad su je juče videli u predivnoj haljini.
Španska kraljica je za dodelu Nacionalnih sportskih nagrada u Madridu odabrala možnu midi haljinu koju je već nosila i opet oduševila.
Haljina Carolina Herrere je deo kolekcije iz 2018. godine, a kroj je klasičan i uvek aktuelan.
Haljina dugih rukava ima okrugli izrez i ukrasna dugmad na ramenima, od struka se širi suknja A kroja koja je naglašena bočnim naborima i doseže do ramena.
Bordo boja je još nešto što ovu haljinu čini upečatljivom i moćnom.
Uz haljinu, španska kraljica Leticija je nosila crne salonke Magrit koje je ranije nosila, a koje su prepoznatljive po niskoj potpetici i velikoj crnoj kopči na prednjem delu.
Ovakav model cipela je idealan za svaki dan zbog male potpetice, a opet je dovoljno elegantna da svaku modnu kombinaciju učini još lepšom.
Uz ovu kombinaciju, Leticija je odabrala par sićušnih dijamantskih
muinđuša PDPaole, a nezaobilazan je bio i prsten od kojeg se ne odvaja
BONUS VIDEO
PRINC FILIP I PRINCEZA DANICA EKSKLUZIVNO ZA KURIR TV: Kraljica Elizabeta bila stidljiva! Otkrili da li će pristustvovati sahrani